ЩО ПОСТУПАЮТЬ В КЛІНІКУ
ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ
Пластика повік (блефаропластика)
ОПЕРАЦІЇ НА МОЛОЧНІЙ ЗАЛОЗІ
Усунення ускладнень після мамопластики
Хірургічне лікування гінекомастії
Корекція сосків і широкої ареоли
ОПЕРАЦІЇ НА ТІЛІ
КОНТУРНА ПЛАСТИКА
ІНТИМНА ПЛАСТИКА
Ліпосакція в надлобковій ділянці
Пластика вуздечки статевого члена
ТРАНССЕКСУАЛІЗМ
КОРЕКЦІЯ РУБЦІВ
РЕКОНСТРУКТИВНА ХІРУРГІЯ
НОВИНИ
Зменшення грудей (редукційна маммопластика) в Одесі — це зменшення розмірів і поліпшення форми молочних залоз. Занадто великий розмір грудей дуже часто є причиною виникнення психологічних проблем, які, іноді, переростають в проблеми медичні і тому такі операції є не менш затребуваними, чим операції по збільшенню грудей.
В першу чергу великі груди роблять додаткове навантаження на хребет, тому нерідко жінки відчувають головний біль, а також біль в шийному і грудному відділі хребта. Жінкам з великими грудьми важко підібрати одяг і білизну, їх часто турбує шкірна еритема (почервоніння), що виникає під грудьми, а також виникають складнощі при зайнятті спортом. Ось чому, зменшення грудей в Одесі належить операцій, які роблять за медичними показаннями.
Операція полягає у видаленні надлишку залізистої тканини і жирової клітковини молочної залози, резекції шкіри і переміщенні соска у більш високе становище. В ході цієї операції можна також зменшити розмір ареоли і соска. Одним з важливих завдань операції є максимальне збереження функції лактації у пацієнток дітородного віку Редукційна маммопластика практично завжди поєднується з підтяжкою (мастопексией), щоб уникнути птозу молочних залоз надалі.
Протипоказанням до операції зменшення грудей є захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет, а також інфекційні і онкологічні захворювання. Редукційна маммопластика протипоказана пацієнтам з незавершеною лактацією, тому планувати операцію слід через 6-12 місяців після пологів. Пластика грудей, у тому числі і зменшення грудей не показана пацієнтам до 18 років і жінкам плануючим вагітність, оскільки існує вірогідність виникнення проблем з грудним вигодовуванням.
Нині існує декілька способів редукційної маммопластики :
Операція по зменшенню грудей проводиться під загальним знеболенням і триває від 2 до 4 годин, в деяких випадках — довше. Виписка із стаціонару здійснюється, як правило, через 1-2 діб після операції. Спочатку можливе невелике підвищення температури.
Післяопераційний набряк досягає максимуму до 2 — 3 діб і спадає поступово впродовж місяця від операції. Впродовж місяця після операції необхідно носити компресійний бюстгальтер, обмежувати рух рук, уникати фізичної активності і підняття тяжкості. Окрім цього забороняється відвідувати лазні, сауни і басейни. Приступити до роботи можна вже через 1-2 тижні після операції. Остаточний результат операції формується в середньому, через 2 місяці після операції по збільшенню грудей.
Після операції пацієнти можуть випробовувати дискомфорт і больові відчуття при рухах, що можливо зажадає застосування знеболюючих препаратів, а також зниження чутливості деяких ділянок шкіри.
Набряклість тканин може привести до несиметричної молочних залоз. Не виключено зниження або підвищення чутливості сосків. До можливому ускладненням можна віднести також утворення гематом і гіпертрофічних рубців в областях розрізів (виникають за наявності у пацієнта індивідуальної схильності до утворення грубих рубців).
Результати операції, пов’язані зі зменшенням молочних залоз, зазвичай постійні, хоча збільшення ваги і гормональні зміни можуть викликати зростання об’єму молочної залози.
Редукційна мамопластика і напружено-бічна ліпоабдомінопластика. | |
До операції | Після операції |
Редукційна мамопластика. | |
До операції | Після операції |
© 2024 — Зменшення грудей в Одесі